ГлавнаяОбщество

Що загрожує підприємцям у Дніпрі за неприбрану від снігу прилеглу територію: інспекція з питань благоустрою проводить щоденні перевірки

У Дніпрі інспектори з благоустрою перевіряють, як підприємці розчищають від снігу прилеглу територію, вона розповсюджується на всю ширину від фасаду закладу до лінії бордюрного каменю. За останні два дні інспектори виписали 14 протоколів та 40 приписів.

Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради. 

«Здебільшого підприємства намагаються дотримуватися правил благоустрою. В разі виявлення порушення, інспектори спочатку виписують припис та дають час на усунення недоліків. Якщо порушення у закладі виявлено повторно, складається адміністративний протокол, після чого розмір штрафу визначає комісія, це від 850 до 1 700 гривень», — розповів головний спеціаліст відділу контролю благоустрою ДМР Дмитро Гомілко.

На проспекті Олександра Поля інспектори обійшли близько 5 крамниць. На їхні візити представники закладів реагують спокійно, більшість територію розчищають, але недостатньо – лише біля ґанку. Представники цих підприємств отримали приписи, адже необхідно прибирати до лінії бордюрного каменю.

«Протягом 2021 року ми склали 94 протоколи та виписали 538 приписів щодо неприбраної від снігу прилеглої території. Також щороку перед початком снігопадів ми проводимо з підприємцями роз’яснювальну роботу щодо своєчасного прибирання прилеглої території від снігу та, в разі ожеледі, посипання території спеціальними сумішами», — додав Дмитро Гомілко.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook