ГлавнаяОбщество

З новими силами будуємо плани на майбутнє, - голова Дніпропетровської обласної ради привітав українців із Новим роком

Очікування новорічних свят – завжди хвилюючий час, який сповнений бажанням дарувати радість своїм близьким.

Зараз ми всі з відкритим серцем починаємо вірити в казку. З вдячністю згадуємо щасливі миті, які подарував нам рік, що минає. І з новими силами будуємо плани на майбутнє. 

В ці святкові дні емоції стають більш щирими, слова – теплішими, а обійми – міцнішими. 

Що нам дав 2021-й? Кожному своє. Хтось почав більше цінувати час, проведений з рідними. Людей поруч, їхню працю. Хтось по-іншому подивився на рідне місто. Знайшов роботу чи навпаки – звільнився.

Були ці події суттєвими чи не дуже – неважливо. Головне, чи принесли вони справжнє щастя.

Кожен з нас хоче добробуту і миру для України, втішної долі для своїх дітей, коханих і близьких.

Зараз всі чекають на диво. Але ж ми здатні творити його самі й тим самим змінювати світ на краще. Давайте не забувати про це. Друзі, нехай 2022-й стане роком добра. Йдіть за покликом серця, вірте в себе, в свої мрії і сили. Зробіть нарешті те, на що довго не могли наважитися. Подзвоніть, напишіть, приїдьте. Знайдіть відповіді на питання, що турбують вас, будьте відвертими з людьми й з самими собою. Головне – не відкладайте життя на потім.

Нехай кожна оселя буде сповнена затишком, кожна родина житиме в достатку і в злагоді, а в кожному серці горить вогник любові.

Я бажаю вам багато здоров’я і багато успіхів. І щоб ваша щаслива зірка завжди сяяла якомога яскравіше! Вітаю вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook