ГлавнаяОбщество

Залишалися спати посеред вулиці та влаштовували ДТП: під час новорічних свят патрульні Дніпропетровщини отримали понад 1 100 викликів

За новорічні свята співробітники поліції у Дніпропетровській області отримали і обслужили 1088 викликів. Серед них переважали виклики з приводу сімейних сварок і домашнього насильства - 36 та з приводу хуліганських дій - 105.  За три дні свят сталося 40 дтп, з них 34 дтп з потерпілими. Про це повідомила інспектор прес-служби управління патрульної поліції у Дніпропетровській області на прес-конференції у ІА «Мост-Днепр».

Поліціянтка розповіла, що в період різдвяно-новорічних свят патрульні виявили 44 водія, які керували авто з ознаками алкогольного сп’яніння.

 «Під час патрулювання за адресою вул Образцова 1/2  був виявлений авто з пошкодженням заднього бампера та слідами ДТП. Під час спілкування з водієм було помічено явні ознаки алкогольного сп'яніння, а саме різкий запах алкоголю з порожнини рота та млявість мови. Водій погодився пройти огляд на стан сп'яніння у встановленому законом порядку за допомогою газоаналізатора Драгер, результат огляду виявився позитивним 2.09% проміле», - повідомила вона.

Людмила додала, що мешканці Дніпра самі заявляли про випадки керування водіями транспортними засобами у стані сп'яніння.

«Під час патрулювання поліція отримала виклик за адресою на проспекті Миру. Заявниця повідомила, що стала свідком як водій автомобіля керував авто у стані сп'яніння та наразі ліг спати у автомобілі з пасажиром.

Прибувши на місце інформація підтвердилась, від заявниці було відібрано письмове пояснення про керування ТЗ водієм. Під час спілкування з останнім було помічено явні ознаки алкогольного сп'яніння, а саме різкий запах алкоголю з порожнини рота та млявість мови. Водій погодився пройти огляд на стан сп'яніння у встановленому законом порядку за допомогою газоаналізатора Драгер, результат огляду виявився позитивним 2.58% проміле»-  сказала вона.

На всіх водіїв були складені адміністративні  матеріали за статтею 130 «Керування у стані сп'яніння».

Інспектор прес-служби управління патрульної поліції у Дніпропетровській області  зазначила, що саме у новорічну ніч таких водіїв було найбільше.

«Також були такі випадки, коли патрульні надавали допомогу громадянам, які 31 грудня перебували у стані сильного алкогольного сп’яніння і залишалися просто посеред вулиці ( хтось спав на зупинці, хтось біля будинку). Люди реагували на це, викликали поліцію та швидку. Одним з таких звернень є: «На вулиці Робочій, на стоянці поряд з буд. 75 кілька годин сидить невідома жінка (до 40 років у чорні куртці зі смугастим рюкзаком) та з нею поряд дитина 8-10 років (хлопчик, худорлявий. високий, у коричневій куртці). Жінка поводить себе неадекватно, повзала, нічого не повідомляє». Зі слів заявниці - у неї обморожені кінцівки, можливо жінка перебуває під впливом наркотичних речовин. Вище вказана громадянка знаходилась в стані сильного алкогольного сп’яніння, поводила себе неадекватно, на запитання відповідала не коректно, син громадянки виглядав переляканим та замерзшим. Заявниця повідомила, що жінка деякий час лежала на землі, поводила себе не адекватно, а її мололітній син в цей час був без нагляду. Нами було викликано представника ювінальної служби. Батька дитини який підійшов пізніше в п’яному вигляді та поводив себе агресивно було затримано та доставлено до Чечелівського ВП 6 для встановлення особи та складання адмін матеріалів»,- розповіла Людмила.

Під кінець Людмила Копыленко повідомила про ще одну незвичайну ситуацію яка сталася з хлопцем, який захотів зробити селфі з поручнів Нового мосту.

« Прохожі громадяни звернулися до поліції з таким повідомленням: «Як їхати з правого на лівий берег, посеред центрального мосту у виємці перелізши за перила стоїть нахилившись чоловік, та зі слів заявниці намагається стрибнути. Невідомому років 20, одягнену шапку схожу на дитячу світлого кольору схожа на дитячу, куртка коричнева. Більше нічого не помітили бо їхали на авто та не змогли зупинитись».

По прибуттю на місце виклику було виявлено чоловіка який знаходився на центральному мосту за перилами та складалось враження що він хотів стрибнути с мосту. Було прийнято рішення підбігти до чоловіка та схопити його, щоб він не зміг стрибнути. Після цього разом із небайдужим громадянином поліціянти підбігли до чоловіка який знаходився за перилами та схопили його за одяг та перетягнули. Встановивши особу чоловіка  патрульні опитали його, він повідомив що хотів зробити гарне фото (селфі) за поручнями на мосту , а коли переліз то зацепенів і не міг самостійно перелізти назад», - розповіла вона.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook