ГлавнаяОбщество

Зеленський отримає вирок скоріше за Януковича: експерт про методи правлячої партії та побудову нею тоталітарної держави

З огляду на порушену справу проти п’ятого Президента Петра Порошенка, розвиток подій після його повернення на рідну землю є непередбачуваним. Таке переконання в ході прес-конференції висловив голова спілки «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв. Причин тому декілька, сказав експерт: це і неконтрольованість ситуації Зе-командою, і політизованість та надуманість самої справи проти Петра Порошенка.

«Ніхто зараз не може передбачити, як будуть розгортатися події. Однозначно – так, як хоче того правляча партія і безпосередньо Зеленський, вони не будуть розгортатися. Адже крім контролю над силовиками, які зараз виконують певне політичне замовлення, фактично політичні репресії проти опозиційних до чинної влади політиків та політичних сил, вони більше нічого не мають. Скоріше за все, ми побачимо черговий фарс у виконанні недолугих правоохоронців, такого ж слідства та звинувачення», - пояснив Станіслав Жолудєв.

Експерт додав: взявши під контроль силові та правоохоронні структури, ватажок слуг не лише зводить політичні рахунки з опонентами, а й вибудовує з України чергову тоталітарну державу.

«Україну поступово перетворюють на авторитарну, а можливо й тоталітарну країну, в якій влада в своїх діях спирається тільки на силовий варіант. І коли дійде до виборчої кампанії, карна, репресивна силова машина використовуватиметься чинною владою на повну. Їм вже буде нецікаво, що там думає електорат, крім ядра, яке ведеться на відверто популістські речі – такі, як гасла «Слуг народу» і персонально Зеленського. Все буде доводитися силовиками», - констатував голова спілки «Комітет виборців України».

Натомість, він порадив представникам провладної партії не забувати про «правило бумерангу». Станіслав Жолудєв переконаний, що за умови зміни влади, Володимиру Зеленському пригадають чимало.

«Те саме повернення до редакції Конституції імені Януковича, завдяки якому Зеленський хоче оголосити дострокові перевибори Верховної Ради. Йому згадають призначення на перші посади в державі представників студії «Квартал 95», які відбувалися в суто персональних інтересах Зеленського і його оточення. Всі ці речі, які вони закидають опонентам, вони будуть використані проти них, але доказова база там вже більш чітка та прозора. Все це повернеться. Хочу згадати висновок одного з фахівців з конституційного права, який сказав, що Зеленський отримає вирок скоріше за Януковича. Бо насправді дії чинного Президента, якщо ми будемо дивитися суто юридично, вони мають більше ознак державної зради, чим ті, які закидають навіть тому ж Януковичу», - фіналізував Станіслав Жолудєв.

Раніше ми також повідомляли, що мотивами Зеленського у черговій справі проти Порошенка експерт назвав відволікання від невиконаних обіцянок та боротьбу за електорат.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook