ГлавнаяОбщество

30 вихованців ансамблю народного танцю «Цвітень» щедрували у міськраді Дніпра: як це було

У холі міськради Дніпра щедрував ансамбль народного танцю «Цвітень». Колектив виконав 5 пісень. До виступу діти готувались близько тижня, за цей час встигли досконало відрепетирувати номер. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради. 

«Щедрування у міськраді стало вже традицією. Сьогодні ми виступили майже повним складом. До підготовки поставились відповідально, адже це було важливо для нас», – розказала учасниця ансамблю народного танцю «Цвітень» Аліна Шевцова. 

Щедрування у холі міськради ініціював департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання. Після завершення виступу діти отримали солодкі подарунки та розмальовки.

«Сьогодні у всьому світі дуже магічний Щедрий вечір, у цей період людям необхідно подарувати добрі емоції та побажання. Україна багата на яскраві, щирі та добрі традиції. Наш департамент щорічно проводить такий захід, запрошуємо дітей, проводимо щедрування, щоб побажати людям добра та привітати їх», – сказала заступниця директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Анна Браткова.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook