ГлавнаяОбщество

​Масштабний флешмоб посеред ТРЦ: вихованці 10-ти музичних шкіл Дніпра заспівали Щедрика

У Дніпрі вихованці 10-ти музичних шкіл влаштували масштабний флешмоб - заспівали Щедрика посеред одного з ТРЦ у середмісті. У виступі взяли участь 147 дітей. Номер підготували у рекордно короткий термін – півтора дні. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпровської мерії. 

«Всі учасники - діти доволі досвідчені, вони брали участь у «Битві хорів», тож організаційно з ними було доволі легко працювати. До відкриття ТРЦ ми технічно з режисерами відрепетирували номер, тобто хто і як та звідки буде виходити», - розповів організатор  культурно-дозвіллєвої діяльності КЗК "АРТТЕРИТОРІЯ" ДМР Олександр Невідомий.

За задумом організаторів частина учасників флешмобу виступає в українських народних костюмах, а інша – в повсякденних, і в ході виконання Щедрика долучається до співу. Такий підхід сподобався учасниці флешмобу, вихованці МКЗК «Дніпровська дитяча музична школа №19» Марії Присяжній: 

«Це дозволило людям, які не вчилися музиці, відчути себе причетними до цього дійства. Тому що ми, звичайні люди, і є частиною цієї культури. Це дуже круто».

Флешмоб тривав 3 хвилини, аби подивитись виступ чимало дніпрян за півгодини до дійства займали місця. Подібні заходи допомагають об’єднувати людей та просувати українську культуру, впевнена вихованка МКЗК «Дніпровська дитяча музична школа №16» Тетяна Тогобецька: 

«Коли співаєш пісню, котру знає увесь світ, дійсно пишаєшся, що живеш в Україні. Задум мені дуже сподобався, круто, що він об’єднав велику кількість людей».  

Вихованці МКЗК «Дніпровська дитяча музична школа №18» про участь у флешмобі дізнались за кілька днів до виступу, це стало приємною несподіванкою, розповіла директорка закладу Галина Линник: 

«Це чудовий, цікавий флешмоб, наш колектив вперше бере участь у подібному заході, ми раді, що нас запросили».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook