У 2021-му році у Дніпрі почали втілювати комплексну програми екологічної безпеки. Вона розрахована на п’ять років. До участі у ній були залучені найбільш потужні промислові підприємства міста: ПрАТ «Дніпровський металургійний завод», ТОВ «МЗ Дніпросталь», ВП «Придніпровська ТЕС», АТ «ДТЕК Дніпроенерго», АТ «Дніпропетровський стрілочний завод», ПрАТ з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський олійноекстракційний завод», ПАТ «Інтерпайп НТЗ», ПрАТ «Дніпрометиз». Підприємства власним коштом фінансують природоохоронні заходи: із 2021 по 2025 рік ця сума сягає 149 млн грн. Про це під час річного звіту розповів директор департаменту екологічної політики ДМР Олег Семенко, повідомляє прес-служба міськради.
«Наш департамент системно бореться зі стихійними сміттєзвалищами. Торік було ліквідовано 30 таких сміттєзвалищ, з яких було вивезено більше ніж 4 тонни відходів. На території підпорядкованого департаменту КП «Еко Дніпро» продовжуються роботи з будівництва полігона для твердих побутових відходів «Правобережний», – розповів Олег Семенко.
Торік було продовжено реалізацію програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолисної. Так, у Дніпрі почали використовувати агрохімічний метод боротьби, який є безпечним для людей, тварин та довкілля. Зокрема, було оброблено 17 гектарів на 37 локаціях, у тому числі охоплено ділянки біля 18 об’єктів соціального значення.
Повний звіт департаменту екологічної політики можна переглянути на офіційній сторінці Дніпровської міської ради у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/dneprorada/videos/2446700525463732/.