ГлавнаяОбщество

Переможців обрано: 20 заявок з Дніпропетровщини — у фіналі міжнародного конкурсу

П’ять тисяч заявок від мешканців Дніпропетровщини отримало конкурсне журі міжнародного культурно-соціального проєкту «Таємниці України для тебе». Це — зразки ремісничих витворів, одяг, картини. Все, чим багата і славна Дніпропетровщина. Журі обрало 20 кращих робіт, які оголосять вже завтра, повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

«Цей проєкт покликаний популяризувати традиції нашого народу та підвищити туристичну привабливість краю. Це також гарна можливість для громад Дніпропетровщини розказати про те, що вважають цікавим і корисним у своєму місті/селі/селищі. За результатами проєкту буде створена інтерактивна виставкова експозиція, яку презентують в різних дипломатичних установах за кордоном. А також міжнародна онлайн-платформа для українських митців», — розповіла радниця голови Дніпропетровської облради Наталія Хазан.

Зібрана інформація буде впорядкованою в книгах, виготовлених у давній «черпаний» спосіб та подарована в Національну бібліотеку України ім. Вернадського, Національну бібліотеку Ватикану, Королівську бібліотеку Великої Британії, Олександрівську бібліотеку, бібліотеку Конгресу США. Примірники презентують й в усіх обласних центрах України, подарують в обласні бібліотеки, загальноосвітні школи, дипломатичні місії та українській діаспорі за кордоном.

Церемонія нагородження відбудеться 23 лютого в приміщенні облради.Серед запрошених гостей — ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін, Почесний консул Угорщини в Івано-Франківській області Василь Вишиванюк, директорка благодійного фонду «Чисті Серцем» Ірина Рабарська та інші.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook