ГоловнаCуспільство

Безкоштовний інтернет медичним закладам Дніпра: як організовано безперебійну роботу програмного забезпечення

У медичних закладах Дніпра облаштовують додаткову безкоштовну лінію інтернет-зв’язку. Для цього прокладають і підключають оптоволоконні мережі. За словами заступника директора комунального підприємства «Інфо-Рада-Дніпро» міської ради Дмитра Цимиренка, до міської оптоволоконної мережі вже підключено понад 2 200 камер системи відеоспостереження, понад 370 комунальних закладів освіти (школи, дитсадки) та структурних підрозділів міської ради. А з нинішнього року почали підключати і медичні закладиповідомляють у прес-службі мерії Дніпра.

«Такі підключення дають можливість медичним закладам отримати надійну лінію зв’язку з можливістю високошвидкісного підключення до Мережі. Наразі такі установи мають послуги інтернету, але від альтернативних провайдерів. Загалом у планах на цей рік підключити до міської оптоволоконної мережі понад 60 закладів охорони здоров’я міста», – розповів під час виїзної пресконференції 22 лютого Дмитро Цимиренко.

Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 5 нещодавно підключили до міської оптоволоконної мережі. 

Відтепер тут дві лінії зв’язку для роботи інтернету.

«Це означає, що у нашому центрі забезпечено безперебійну роботу програмного забезпечення. Якщо, наприклад, за різних причин зникне інтернет від провайдера, то є можливість одразу переключитися до іншої запасної лінії – міської оптоволоконної мережі. Це, передусім, надійність у нашій роботі. Незабаром до неї підключать ще низку амбулаторій нашого центру за адресами: вул. Доблесна, 217; ж/м Червоний Камінь, 10; вул. Квітки-Основ’яненка, 14 та просп. Свободи, 99», – підкреслила заступниця генерального директор центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Нурлана Мамедова.

Безперебійний інтернет у роботі центрів первинної медико-санітарної допомоги відіграє важливу роль.

«На сьогодні без інтернету не уявляємо наш робочий процес, оскільки він потрібен для електронного запису та ведення прийому пацієнтів, вакцинації, виписування рецептів на ліки, зокрема й за програмою «Доступні ліки», відкриття електронних лікарняних, направлень, переданні медичних записів до E-Health тощо. Словом, інтернет повинен бути постійно. Для цього і потрібна друга, запасна оптоволоконна мережа», – додала сімейна лікарка центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Світлана Калашнікова.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook