ГоловнаCуспільство

Закрити небо над Україною - всі депутатські фракції проголосували, – Микола Лукашук

Народні обранці Дніпропетровської обласної ради одностайно підтримали звернення про закриття повітряного простору на Україною, про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передає прес-служба.

«Незалежно від партійної приналежності, всі підтримали зверненя до Президента США, Франції, канцлера Німеччини, прем‘єр-міністра Великої Британії, Генерального Секретаря НАТО, Урядів та Парламентів країн-членів НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх членів НАТО. 

Окрім депутатів ДОР, таке звернення підтримали депутати сільських, селищних, міських рад Дніпропетровської області. Всі великі міста, маленькі, ОТГ - всі підтримали звернення. 10 добу поспіль РФ здійснює підступні напади з повітря, вбиває наших громадян, бомбить наші дитячі будинки, садочки, школи, інфраструктуру, пам‘ятки культури, лікарні… 

Київ, Маріуполь, Суми, Чернігів, Харків, Житомир. Агресор хоче знищити ці міста з мапи України. Вони винустили вже не одну ракету. І кожна хвилина затримки тягне за собою загибель нашого народу», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. 

Також голова ДОР розповів, що станом на сьогодні проникнення ворога в область не зафіксовано. Регіон повністю знаходиться під контролем ЗСУ, Нацгвардії. Всі об’єкти критичної інфраструктури працюють.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook