ГлавнаяОбщество

Жителі яких областей зможуть отримати 6 500 грн від держави у рамках Програми «єПідтримка»

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що перелік адміністративно-територіальних одиниць, на території яких платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які перебувають на обліку на відповідній території, може надаватися допомога в рамках Програми «єПідтримка», затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України (КМУ) від 06 березня 2022 року № 204-р. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДПС України у Дніпропетровській області. 

Розпорядження №204-р розміщене на Урядовому порталі єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України за посиланням.

Відтепер українці в областях, де ведуться найактивніші бойові дії, у рамках Програми «єПідтримка» зможуть отримати від держави 6500 гривень.

«Адміністративно-територіальні одиниці, де відповідно до Розпорядження №204-р надаватиметься така допомога, – це Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська і Чернігівська області та м. Київ.

Розмір державної допомоги у рамках Програми «єПідтримка» та порядок її надання під час воєнного стану в Україні визначений постановою КМУ від 04березня 2022 року №199 «Питання надання у 2022 році застрахованим особам одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні»»,- йдеться у повідомленні.

Також постановою № 199 внесені зміни до постанови КМУ від 09 грудня 2021року № 1272 «Деякі питання надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» (із змінами).

Текст Постанови № 199 за посиланням.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook