ГлавнаяОбщество

Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі звернулися до українців із проханням підтримати їх роботу

Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі звернулися до українців із проханням підтримати їх роботу

Щодня енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі роблять все, щоб Україна залишалася зі світлом. Фахівці у Дніпропетровській області цілодобово стежать за електросистемою, ремонтують та відновлюють зруйновані під час обстрілів мережі. Жителів та підприємства просять по можливості сплачувати рахунки за електроенергію. Це допоможе компанії й надалі закуповувати матеріали, забезпечувати роботу ремонтних бригад та зберігати світло та тепло у будинках мільйонів українців, повідомляє прес-служба ДТЕК. 

З початку війни фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі не зупиняли аварійно-відновлювальні роботи. Електроенергія робіть можливим життя під час війни. Ми відновлюємо електромережі, зруйновані під час бойових дій, та приходимо на допомогу населенню і бізнесу. Підтримуємо роботу енергосистеми країни, щоб малий та великий бізнес працювали, пекарі могли пекти хліб, медики лікували, щоб був зв'язок із рідними, а у кожному будинку було тепло та затишно.

Лише за останню добу спеціалісти ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло 1300 сім’ям у 2 населених пунктах Дніпропетровської області.

Наразі всім дуже складно, але ми продовжуємо виконувати свою роботу. Ми просимо підприємства та мешканців України сплатити за спожиту електроенергію. Сьогодні рівень оплати послуг розподілу становить 30% фактичних нарахувань. Це створює додаткові труднощі – без оплати оператор системи розподілу не може закуповувати матеріали для ремонту мереж, заправляти автомобілі, щоб усувати своєчасно аварії.

Енергетики просять мешканців та бізнес сплатити рахунки за електроенергію. У цей складний час оплата за спожиту електроенергію – це вклад мешканців країни у підтримку всієї енергосистеми України. Це допоможе компаніям подолати труднощі та продовжувати забезпечувати Україну електроенергією.

«Давайте усі разом робити усе від нас залежне, щоб у кожного з нас було світло. Ми знаємо і віримо, що одного дня ми прокинемося у вільній та мирній Україні. Ми об'єднані та сильні. Разом ми – єдина Україна!», – звернулись енергетики із ремонтних бригад.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook