Як працевлаштуватися під час війни та запит на які професії сьогодні є, розказали в Дніпропетровському обласному центрі зайнятості, передає прес-служба обласної ради.
Окрім того, в регіоні проводяться безоплатні громадські роботи. Це роботи з благоустрою території, а також допомога волонтерським центрам – виготовлення маскувальних сіток та патрулювання території на засадах добровільних формувань, в яких вже взяли участь більше ніж 600 безробітних осіб.
Особи, які прибули з «гарячих точок», також мають право звернутися до центру зайнятості. З 24 лютого статус безробітного отримали 183 особи, які прибули до Дніпропетровщини з Донецької, Харківської, Луганської, Запорізької, Одеської, Херсонської та Київської областей.
За останній місяць на професійне навчання були направлені 159 безробітних осіб. Також для можливості підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці службою зайнятості видано 14 ваучерів за спеціальністю «Медсестринство».
«Це одна із затребуваних на даний час спеціальностей. Також ваучери можна отримати за такими професіями, як: слюсар-ремонтник, швачка, електрогазозварник тощо. Його вартість встановлюється у межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб», — зазначила начальниця відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Сальнікова.