ГлавнаяОбщество

Тримаємо стрій: як працівники Дніпропетровськгазу захищають газовий фронт регіону

З початку війни в Україні газовики ні на день не припиняли своєї роботи. Врахувавши всі виклики, вони мужньо тримають не тільки економічний фронт, а й боронять комфорт та безпеку кожної української родини.

«Наша бригада майже не переставала працювати. На другий день війни, 25 лютого, ми поїхали відновлювати газопостачання споживачам в один із населених пунктів Дніпропетровщини. Просто не могли у такий складний час залишити людей без газу», - говорить В’ячеслав Васік, майстер групи ГРП/ШГРП Кам'янського відділення АТ «Дніпропетровськгаз».

Завдяки сумлінності та відповідальності В’ячеслава мешканці майже 70 населених пунктів мають безпечний та безаварійний розподіл газу. Чоловік проводить обслуговування, технічний огляд та планові ремонти роботи майже 150 газорегуляторних пунктів. Так було раніше, так і продовжуються зараз, у часи війни.

«З самого початку війни нам передавали інформацію, ми постійно їздили по нашому району та шукали мітки на об’єктах. Небайдужі мешканці дзвонили та повідомляли, якщо щось помітили. Ми працювали з людьми як одна велика команда, єдиний механізм. Це ще раз доводить, що українці – неймовірний народ, який переможе у цій війні», - ділиться чоловік.

За його словами працювати у нинішніх умовах стало складніше, але це ніяк не впливає на якість робіт.

«На початку війни у нас було 2 бригади, але зараз деякі з моїх колег пішли боронити нашу країну у ЗСУ, тому фактично нас залишилось не так багато. Я взагалі не вважаю це за проблему, оскільки колектив дружній, професійний, розуміємо один одного майже без слів, готові завжди допомогти. Часто тепер доводиться працювати усім разом. Але ми тримаємося - у нас немає іншого вибору».

В’ячеслав відкрито розповідає, якщо необхідно буде йти та захищати нашу рідну країну на полі бою – він готовий робити все від нього залежне аби перемога настала якомога скоріше. А сьогодні він та його бригада стоять на варті енергетичного фронту країни для безпеки кожного клієнта АТ «Дніпропетровськгаз».

У компанії вдячні українцям за те, що вони вчасно сплачують за послуги з розподілу газу. Це у першу чергу підтримка економіки нашого регіону та України, сплата податків, оплата праці мужніх газовиків, таких як В’ячеслав, та придбання матеріалів, обладнання для якісного обслуговування систем газопостачання.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook