ГлавнаяОбщество

Філатов про нову марку «Укрпошти»: «Хотілося б, щоб їх було якомога більше. І щоб на кожній з них був потоплений русскій корабль»

Марка «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» – друга у воєнній серії «Укрпошти». 23 травня, у День морської піхоти України, та на 40-й день після знищення російського ракетного крейсера «Москва» у Дніпрі (і по всій Україні) її ввели в обіг, провівши спецпогашення. У будівлі Поштамту зібралося кілька сотень охочих першими придбати її. Тож цей випуск, найімовірніше, повторить ажіотаж першої марки, випущеної у квітні. Тоді вона відтворила всім відому фразу захисників острова Зміїний і мала надвисокий попит. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Коли вийшла перша марка, я, на жаль, не мав змоги відвідати цю — дійсно історичну — подію. Насправді, дуже хотілося б, щоб таких марок було якомога більше. І щоб на кожній з них був потоплений русскій корабль. Ми бажаємо успіхів не лише «Укрпошті», а й насамперед нашим Збройним силам – аби вони наповнювали ці марки не лише символізмом, а й нашими військовими перемогами», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов. 

Запланований тираж марки, автором малюнка якої став український цифровий художник Борис Грох, — 5 мільйонів екземплярів. Вона має два номінали: для листів по Україні — «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» та міжнародних відправлень – «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!».

«Я не встигла придбати першу (марку, — ред.). Тож тепер буду наполегливішою, щоб вже точно мені дісталася ця. Буду потім дітям показувати і розповідати, в який час ми жили», — каже дніпрянка Анна.

До дизайну нової марки додали символічну дату «14.04.2022» — коли флагман російського Чорноморського флоту пішов на дно.

Придбати марку можна буде у понад 1,5 тис. відділеннях «Укрпошти». Водночас є ліміт на продаж — одному покупцеві по 2 аркуші з трьома марками будь-якого номіналу, конверти та картки – не більше ніж 5 штук. 

Продаж також відбуватиметься на базі низки українських та міжнародних онлайн-майданчиків. Там також можна зробити донат для ЗСУ та постраждалих від війни, розв'язаної росією. «Усе буде Україна. І все буде «Укрпошта»», — додав керівник її регіональної дирекції Димитрій Лісєєнко.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook