ГлавнаяОбщество

Держпродспоживслужбою розпочаті перевірки АЗС

Задля подолання дефіциту палива Кабмін скасував державне регулювання цін на бензин і дизельне пальне. Зрештою, це призвело до того, що за останні дні з усіх областей почали надходити повідомлення про надмірно завищені ціни, відсутність розрахункових документів, відмову у вільному виборі засобів розрахунку тощо. Через це Держпродспоживслужба розпочинає перевірки АЗС, повідомляють у прес-службі відомства. 

У Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів нагадали, що незважаючи на скасування держрегулювання, суб'єкти господарювання, як і раніше, зобов'язані завчасно декларувати ціни у разі їх підвищення.

«За дорученням Прем’єр-міністра України Головними управліннями Держпродспоживслужби спільно з військовими адміністраціями, Національною поліцією та податковою розпочато проведення перевірок суб’єктів господарювання, що працюють на роздрібному ринку пального», – йдеться у повідомленні.

У службі кажуть, що Головним управлінням Держпродспоживслужби у Чернівецькій області розпочаті перевірки п'яти АЗС одного з ТОВ, де дизельне пальне реалізовувалось по 70 гривень за літр. За підсумками перевірки станом на 22 травня реалізація пального на АЗС не здійснюється.

У Держпродспоживслужбі нагадують – завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим, а порушення правил ведення підприємницької діяльності матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook