ГлавнаяОбщество

Філатов: «Дніпро прийняв 200 тис. переселенців і готовий допомагати далі та всі, хто їде до міста, мають дотримуватись правил громадського порядку»

Дніпро залишається ключовим гуманітарним хабом для переселенців. Кількість офіційно зареєстрованих у місті людей, що переїхали з гарячих точок, продовжує зростати щодня — нині вона вже сягнула 97 тисяч. Про це в ефірі програми «Твій вечір» на каналі «ДніпроТV» заявив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Водночас, сказав міський голова, реальна цифра переселенців є удвічі більшою. Це дає своє навантаження на все місто — від соціальної сфери та громадського транспорту до електромереж і решти комунікацій.

«Та це — наші люди, наші громадяни. І скільки б їх не приїздило, ми всім будемо йти назустріч, допомагати та надавати всю необхідну підтримку», - сказав Борис Філатов.

Водночас він наголосив, що всі, хто приїжджає до Дніпра, рятуючись від війни, повинні дотримуватись елементарних норм гідної поведінки — зокрема це стосується правил паркування і гучних вечірок з алкоголем в орендованих квартирах.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook