ГлавнаяОбщество

Облаштування пункту гуманітарної допомоги, медіацентру: як департамент молодіжної політики Дніпровської міськради допомагає колегам з Луганщини

Дніпро продовжує допомагати у соціалізації дітей та молоді, які прибувають до міста. За період повномасштабної війни до Дніпра приїхало понад 35 тис. молодих осіб віком від 14 до 35 років, з них близько 12 тисяч — з Луганського напрямку, йдеться у повідомленні мерії Дніпра.

«Є чітке усвідомленння, що маємо забезпечити цих дівчат і хлопців простором, де можна збиратися, комунікувати, допомагати тим мешканцям, які ще залишилися на території Луганської області. До нас звернулися колеги з Луганської обласної державної адміністрації з проханням надати два комунальні приміщення для безпосередньо їхньої роботи, облаштування пункту гуманітарної допомоги, а також для роботи Молодіжної ради Луганської області і медіацентру з висвітлення подій як Луганщини, так і Дніпропетровської області. Звісно, ми у цьому допомогли», — розповіла під час брифінгу 26 травня директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Водночас голова Луганської обласної Молодіжної ради Анна Рясна подякувала колегам з Дніпра за всебічну підтримку і допомогу. 

«Від 24 лютого роботу Луганського обласного молодіжного центру та Луганської обласної молодіжної ради впроваджуємо у Дніпрі завдяки підтримці колег з департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради. На сьогодні вже є домовленість про надання приміщень для облаштування волонтерського хабу, де молодь Луганщини буде задіяна у наданні гуманітарної допомоги мешканцям з Луганської області. Окрім створення такого логістичного штабу, там ще буде зона коворкінгу та дозвілля», — зазначила голова Луганської обласної молодіжної ради Анна Рясна.

Вона також додала: «А ще плануємо відкриття мобільного офісу Молодіжної ради Луганщини та м. Дніпра. Йдеться про створення медіа-центру з власним телебаченням, цікавим контентом для нашої молоді. Словом, така підтримка дніпровських колег дуже цінна».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook