ГлавнаяОбщество

АТ «Дніпрогаз»: Надаємо допомогу = наближаємо Перемогу!

Вже більше трьох місяців вся Україна знаходиться у стані повномасштабної війни. Багато людей - наших побратимів знаходяться у скрутному становищі без необхідних ліків, продуктів харчування та базових речей.

АТ «Дніпрогаз» не лишається осторонь спільних проблем українців. Компанія продовжує взаємодіяти з Благодійним Фондом «Мама плюс Я» для закриття адресних допомог нужденним у Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та інших областях. Про це повідомляють у прес-службі «Дніпрогазу».

«Ми продовжуємо підтримувати благодійників для вчасного збору, розвантаження, сортування, зберігання та перенаправлення гуманітарної допомоги з різних країн світу. Більше 35 тон речей, продуктів харчування, засобів індивідуальної гігієни, дитячого приладдя та багато іншого прийняли та розвантажили працівники «Дніпрогазу» у березні-травні поточного року.

Окремо дякуємо Благодійному Фонду «Мама плюс Я» за допомогу нашим колегам з АТ «Дніпрогаз». Завдяки активній роботі благодійників вдалося надати допомогу за запитами харківських газовиків, які попри постійні обстріли продовжують невпинно працювати для відновлення газопостачання населенню. Єдина родина газовиків разом прямує до Перемоги!

Ми не зупиняємо свою діяльність - продовжуємо працювати заради України»,- йдеться у повідомленні компанії.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook