ГлавнаяОбщество

Геннадій Корбан: «Укріплюючи оборону Дніпропетровщини, ми дбаємо про безпеку людей. Інші регіони мають робити те саме» (ВІДЕО)

Оборонні рубежі дозволяють українським військовим закріпити свої позиції та ефективно давати відсіч окупаційним військам РФ. Тому інші регіони мають дбати про посилення фортифікації, як це зробила Дніпропетровщина. На цьому наголосив керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан під час телемарафону на каналі «Дніпро TV» 3 червня, передає прес-служба мерії.

«Будуючи оборонні споруди, ми дбаємо і думаємо про безпеку людей. І Валентин Резніченко (голова Дніпропетровської ОДА), і я, і міська влада на чолі з Філатовим, і Олександр Вілкул у Кривому Розі — ми втілюємо ці рішення, погоджуючи це з Генштабом і військовими. Робимо це власними силами. І так само про безпеку своїх регіонів повинні думати інші місцеві влади, голови областей та військові адміністрації», — сказав Геннадій Корбан.

Він також наголосив, що попри існування різних прогнозів щодо завершення війни, вона має обов’язково закінчитися перемогою України, а тому нині кожен на своєму місці має наближати цей момент як може. 

Геннадій Корбан додав, що навіть попри допомогу іноземних партнерів в української армії ще залишається низка потреб: «Частину цього військова адміністрація, центр тероборони, ми беремо на себе. Забезпечуємо військових різноманітною технікою — від вантажного транспорту, пікапів до коптерів та засобів захисту. Тому так само треба, щоб керівники інших воєнних адміністрацій і міст теж підключалися, а не думали, що війна йде десь там».

Водночас, коментуючи загальну ситуацію в місті та області, керівник Центру тероборони зауважив, що економіка Дніпра та регіону фактично наближається до довоєнного рівня: «Це говорить про те, що у людей є робота, а ми намагаємося зробити все, аби вони менше травмувалися війною».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook