ГлавнаяОбщество

Спеціалісти Дніпропетровськгазу встановили два нових ШГРП RGC Production у Новомосковську

Дніпропетровськгаз здійснює критично важливі та невідкладні роботи на газових мережах області задля стабільного забезпечення базових потреб українців у цей складний час, передає прес-служба компанії.

Днями фахівці Дніпропетровськгазу провели заміну двох ШГРП у м. Новомосковськ на сучасні шафові газорегуляторні пункти. На зміну застарілим «шафам», які пропрацювали майже 30 років, встановили сучасне та інноваційне обладнання українського виробництва RGC Production. Нові ШГРП виготовлені з використанням європейських технологій та комплектуючих.

Шафові газорегуляторні пункти призначені для зниження і підтримки тиску газу на заданому рівні, вони очищують газ та захищають газові прилади споживачів від коливань тиску в мережі.

Спеціалісти газорозподільної компанії виконали роботи на двох об’єктах з застосуванням «стоп-системи» італійської фірми Ravetti, що дозволило не відключати газопостачання для майже 750 споживачів приватного сектору. Перевага даної технології полягає в тому, що можна проводити ремонт на газопроводах в будь-яку пору року та без відключення споживачів і з мінімальною затратою часу!

Стратегія Регіональної газової компанії, під брендом якої працює АТ «Дніпропетровськгаз», щодо європейського напрямку розвитку газорозподільних мереж, повної відмови від радянських і російських технологій повністю себе виправдали. Налагоджена співпраця з іноземними партнерами, власні логістичні маршрути дають змогу активно виконувати необхідні роботи на газових мережах.

«Дніпропетровськгаз дбає про безперебійний та безаварійний розподіл газу мешканцям Дніпропетровської області!»,- зазначають в прес-службі компанії.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook