ГлавнаяОбщество

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі перейшли в режим підвищеної готовності через негоду

За даними синоптиків, до кінця тижня на Дніпропетровщині очікуються складні погодні умови. Зокрема, на найближчі декілька днів прогнозують дощі, грози, град, шквальні пориви вітру 15-20 м/с. Бригади ДТЕК переведені в режим підвищеної готовності, щоб у разі погіршення погодних умов ліквідувати аварійні відключення світла. Про це повідомляють у прес-службі компанії.

Як повідомили у Дніпропетровському регіональному центрі з гідрометеорології, зміна погодних умов очікується з вечора 21 червня. З західних районів області прийдуть дощі, грози, місцями – град. Під час грози місцями шквали – 15-20 метрів за секунду. Складні погодні умови триватимуть до 25 червня та можуть призвести до масових аварійних ситуацій на електрообладнанні. Зокрема обриву ліній електропередачі через сильні пориви вітру, падіння гілок чи дерев та, як наслідок, знеструмлення клієнтів.

«Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі вже переведені в режим підвищеної готовності та у разі аварійних відключень готові оперативно повертати світло у домівки клієнтів. Нагадуємо жителям Дніпропетровської області, що під час негоди бажано залишатися вдома та бути обережними», − повідомили в компанії.

Оператор системи розподілу нагадує правила безпеки:

  • під час сильного вітру потрібно уникати знаходження біля ліній електропередачі;
  • при виявленні обірваних ліній не підходити ближче ніж 8-12 метрів, ні в якому разі не торкатися оголених проводів та одразу повідомити про це компанію;
  • якщо пропала електрика, не намагайтеся здійснити ремонт самостійно. У випадку, коли світло зникло у квартирі або будинку, – зверніться до електрика, що обслуговує ваш будинок. Якщо немає світла на всій вулиці – зверніться до фахівців ДТЕК Дніпровські електромережі.

Про всі аварійні випадки на електромережах просимо повідомляти зручним для вас способом:

чат-боти Viber та Telegram

«Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним»,− зазначають в компанії.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

У компаніях Групи ДТЕК працюють 56 тисяч працівників.

У своїй Новій стратегії 2030 року Група ДТЕК зобов'язалася трансформувати бізнеси в більш екологічні, ефективні та технологічні, які у своїй діяльності керуються принципами ESG, та взяла на себе зобов'язання досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

Група ДТЕК – стратегічний інвестор в енергетичні активи в Україні та за кордоном. У 2021 році капітальні вкладення Групи ДТЕК склали 23,4 млрд грн, податкові відрахування – 31,9 млрд грн.

Група ДТЕК будує нову енергетику України.

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook