ГлавнаяОбщество

«Дніпрогаз» модернізував газові мережі у Новокодацькому районі

Фахівці газорозподільної компанії “Дніпрогаз” здійснили реконструкцію газового колодязя у Новокодацькому районі Дніпра. В ході робіт було замінено застарілий вимикаючий пристрій на газопроводі середнього тиску, який забезпечує блакитним паливом три промислові підприємства міста. Про це повідомляють у прес-службі компанії.

Виконання робіт з реконструкції та модернізації розподільних мереж та обладнання дозволить підвищити безпеку під час експлуатації системи газопостачання, а також попередити виникнення можливих аварійних ситуацій, пов'язаних з витоками блакитного палива.

АТ “Дніпрогаз”, яке працює під брендом Регіональної газової компанії РГК,  робить усе можливе, аби забезпечити комфорт та затишок для своїх клієнтів як у теплу пору року, так і протягом опалювального сезону. 

«Дякуємо усім споживачам газу Дніпра та Дніпровського району, які вчасно сплачують за комунальні послуги. Ваша своєчасна оплата за розподіл газу – це важливий вклад у безперебійну роботу критичної інфраструктури міста»,- зазначають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.

Нагадуємо найзручніші способи оплати за надані послуги розподілу/доставки блакитного палива:

  • особистий кабінет на сайті 104.ua — https://cutt.ly/kL3Oq4Q
  • мобільний додаток 104.ua:

- для Android https://cutt.ly/RL3I0tf

- для iPhone https://cutt.ly/0L3I9Sp

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook