ГлавнаяОбщество

ДТЕК повертає світло: за тиждень у Дніпропетровській області відновили електропостачання 10 тисячам родин

ДТЕК повертає світло: за тиждень у Дніпропетровській області відновили електропостачання 10 тисячам родин

З 9 по 15 січня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло у домівки понад 10 тисяч родин у 22 населених пунктах Дніпропетровської області, що лишилися без електропостачання через обстріли. Наші фахівці приступають до робіт відразу коли отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, що необхідно для нормального життя мешканців регіону, повідомляють у прес-службі ДТЕКу.

За минулий тиждень фахівці ДТЕК Дніпровські електромережівідновили роботу електромереж для 10 тисяч родин у 22 населених пунктах Дніпропетровщини. Більшість цих населених пунктів страждає через постійні російські обстріли, тому енергетикам доводиться регулярно лагодити пошкоджені лінії та повертати в оселі світло.

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі проводять роботи одразу, як отримують дозвіл від ЗСУ та Служби з надзвичайних ситуацій. 

Загалом з початку повномасштабної війни з РФ енергетики ДТЕК відновили електроживлення у понад 799 тисячах домогосподарств. У деякі оселі світло доводилось повертати десятки разів через терористичні атаки.

«Після серії ракетних ударів Росії ситуація в українській енергосистемі залишається складною. Через значний енергодефіцит по всій країні щоденно відбуваються відключення світла. Тому просимо відповідально ставитися до споживання електроенергії – після відключень вмикати енергоємні прилади по черзі та максимально знизити електроспоживання.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайтсоцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та Telegram, Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ». Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним»,- зазначають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.

Довідка:

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook