ГлавнаяОбщество

АТ «Дніпрогаз» заявляє про спробу рейдерського захоплення

Як стало відомо, чиновники державного монополіста НАК «Нафтогаз України» намагались провести збори акціонерів у нелегітимний спосіб з метою змінити голову та членів правління АТ «Дніпрогаз». 

Ці дії є продовженням пролобійованої Нафтогазом фіктивної справи ДБР щодо плати за користування газорозподільними мережами, яка не має юридичних перспектив. І немає жодного відношення до корпоративних прав власності на АТ «Дніпрогаз».

Звертаємо увагу міжнародних партнерів, представництва ЄС в Україні, представників посольств Великої Британії, Сполучених Штатів Америки та міжнародних фінансових організацій - ЄБРР, МВФ, Світового банку та Секретаріату Енергетичного співтовариства на незаконні дії чиновників НАК «Нафтогаз України», які користуючись війною порушують базові права, гарантовані Конституцією України.

«Повідомляємо всіх клієнтів і партнерів, що будь яких змін в правлінні АТ «Дніпрогаз» не проводило і повноваженнями нових членів правління не наділяло. Вважаємо, що спроби рейдерського захоплення підприємства критичної інфраструктури можуть призвести до дестабілізації ситуації в прифронтовому регіоні, а також створюють напружену атмосферу в трудовому колективі»,- зазначають в управлінні зовнішніх комунікацій Дніпрогазу.

АТ «Дніпрогаз» попереджає, що втручання в роботу підприємства критичної інфраструктури, яке відповідає за газопостачання для 400  тисяч домогосподарств Дніпра і Дніпровського району, може поставити під загрозу постачання газу споживачам під час опалювального сезону.

Довідка:

АТ «Дніпрогаз» - газорозподільна компанія, що працює під брендом РГК (Регіональна Газова Компанія) на території м. Дніпра та Дніпровського району.

Щорічно АТ «Дніпрогаз» доставляє для 400 тис своїх клієнтів близько 800 млн кубометрів газу. Загальна протяжність газопроводів, що обслуговує компанія, складає близько 5,5 тис км.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook