ГоловнаCуспільство

Черговий по місту: секретар міськради перевірив ЦНАП і відвідав Пункт незламності

У Дніпрі для зручності містян працюють центри надання адміністративних послуг на лівому та правому березі міста. 27 січня, за дорученням міського голови Бориса Філатова, секретар міської ради Олександр Санжара відвідав ЦНАП «Правобережний» (вул. Марії Кюрі, 5). Тут серед іншого мешканці, зокрема й внутрішньо переміщені особи, можуть отримати послуги щодо земельних питань, охорони праці, у галузі будівництва, паспортні послуги, щодо державної реєстрації нерухомого майна тощо. Торік згаданий ЦНАП відвідали понад 86,5 тис. осіб. Про це йдеться у повідомленні Дніпровської міської ради.

«Для зручності містян ЦНАПи «Правобережний» і «Лівобережний» розташовані у торгово-розважальних центрах, щоб паралельно в одному місці вирішити різні справи. Близько 270-ти адмінпослуг нині можна отримати у ЦНАПі, зокрема й зареєструвати власний бізнес, отримати різні довідки від державних органів через адміністраторів. Тут також працює центр з видавання паспортів. Загалом такі центри максимально спрощують процедуру, не потрібно тривалий час спілкуватися з чиновниками. Отримуєш в електронній черзі квиток, у адміністратора заповнюєш необхідні документи і далі вже все опрацьовується. Проінспектувавши ЦНАП «Правобережний», переконався, що тут все стабільно працює. Адміністратори на своїх місцях. Активно йде робочий процес. Зокрема й у ЦНАПі відновлюють документи, втрачені внаслідок зруйнованого будинку на ж/м Перемога», — прокоментував Олександр Санжара, який цього дня є черговим по місту. 

Під час інспекційного об’їзду представник міської влади відвідав Пункт незламності, облаштований в укритті навчально-виховного комплексу № 100. Пункт розрахований на 500 осіб. Він оснащений генератором, тепловими пушками. 

«Тут усе гарно облаштовано. Є окрема кімната для мам із немовлятами, для відвідувачів з домашніми тваринами, ігрова кімната для дітей. Працює психолог, є медпункт. Достатня кількість розеток, подовжувачів для підзарядки гаджетів. Є чайники. Впевнений, відвідувачі тутешнього пункту залишаються задоволеними. Усе необхідне тут є», — додав Олександр Санжара. 

Нагадаємо, за дорученням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі запрацював так званий інститут чергового по місту. Щодня профільні заступники та директори департаментів і комунальних підприємств інформують мешканців щодо різних галузей життєдіяльності обласного центру.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook