ГоловнаCуспільство

Дніпропетровськгаз побудував нову ділянку газопроводу у регіоні

Усі служби АТ «Дніпропетровськгаз» 24/7 продовжують працювати у посиленому режимі в умовах війни. Газовики здійснюють критично важливу модернізацію мереж, проводять поточні та планові ремонти, щоб кожен клієнт компанії отримував безаварійний і безперебійний розподіл блакитного палива у своїй домівці.

Так, днями спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» виконали будівництво підземного газопроводу середнього тиску у Дніпровському районі області. Нова частина газогону є важливим елементом проєктування автошляху державного значення. 

У процесі виконання робіт старий сталевий газопровід було замінено на новий поліетиленовий. Він довговічний, надійний, зручний у монтажі та обслуговуванні. Його перевагою також є те, що він не потребує електрохімічного захисту від корозії, а гарантійний термін служби такого газопроводу – понад півстоліття. 
Газовики Новомосковського відділення Дніпропетровськгазу за кілька днів виконали роботи та проклали більше 220 м нового газопроводу. Відтак до цілого населеного пункту забезпечено безперебійний та безаварійний розподіл газу.
 АТ «Дніпропетровськгаз» міцно тримає енергетичний фронт Дніпропетровщини!

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook