ГоловнаCуспільство

У 104.ua Клієнтських просторах на Дніпропетровщині активно проходить акція «Рік Незламності»

На виставці «Рік Незламності» АТ «Дніпропетровськгаз» демонструє українцям події, що відбулися за рік війни: пошкодження газового обладнання, ризикована праця фахівців під час обстрілів та процес відновлення розподілу газу на звільнених територіях. Крім цього, Дніпропетровськгаз надає допомогу мобілізованим працівникам та колегам з інших регіонів. 

Нині у Камʼянському, а незабаром і у Новомосковську, відвідувачі 104.ua Клієнтського простору матимуть змогу побачити виставку пошкодженого ворогами газового обладнання, яке було зібране та доставлене з південної частини області, що постійно піддається ворожим обстрілам. 

У рамках акції «Рік Незламності» РГК спільно з фондом «Повернись живим» збирає кошти на придбання тренажера протитанкового ракетного комплексу для наших захисників. Це допоможе бійцям ЗСУ навчитися користуватися ПТРК «Корсар» та знищувати російську бронетехніку і гвинтокрили.

За період акції спільними зусиллями вдалося зібрати близько 350 тисяч гривень. Однак, головна мета - 1 млн гривень. Тож давайте об'єднаємо свої сили і досягнемо спільної цілі, адже часу лишилося обмаль.

Долучитись до збору можна за посиланням: https://bit.ly/3ZzUh5W, або у 104.ua Клієнтських просторах Дніпропетровської області. Скануйте QR-код й донатьте на ЗСУ!

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook