Проспект Героїв, 15. Багатоквартирний будинок, який торік відзначив ювілей – 50 років від зведення. Тут замінили систему опалення та труби водопостачання. Пані Ірина мешкає у цьому домі з 1980-го. Каже, останні роки труби в опалювальний сезон проривали часто.
![](https://i.most-dnepr.info/029/08/655cb11795afa.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/040/45/655cb122b3d31.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/101/38/655cb15f5c6f4.jpeg)
«Ми дуже раді, що нам нарешті все замінили, і сподіваємось, що аварій більше не буде. Нині в квартирі дуже тепло, сплю під тоненькою ковдрою. Дуже вдячні», – радіє Ірина Лукʼянова.
![](https://i.most-dnepr.info/113/34/655cb16b1142e.jpeg)
Роботи із заміни системи опалення Міська аварійна служба виконала вже в опалювальний період. Але, за словами директора департаменту ЖКГ Сергія Файфера, це жодним чином не відбилося на комфорті мешканців будинку.
![](https://i.most-dnepr.info/088/01/655cb1d1a7cd9.jpeg)
«Ми виконали близько 40 таких аварійних ремонтів і у міжопалювальний сезон. І нині вже 97 % будинків Дніпра з теплом. Дійсно ще у 3 % домів є певні проблеми, але там міська аварійна служба працює в посиленому режимі. Найближчим часом сподіваємось, що всі будуть на 100 % з теплом», – каже Сергій Файфер.
![](https://i.most-dnepr.info/033/49/655cb2193ab3f.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/052/60/655cb22c0758b.jpeg)
Зараз Міська аварійна служба працює у посиленому режимі. Разом із обслуговуючими компаніями закінчує підключення багатоквартирних будинків до опалення: перевіряють систему, справність вентилів та засувок, спускають повітря, за необхідності – ремонтують.
![](https://i.most-dnepr.info/074/16/655cb24251f54.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/084/62/655cb24cd93ae.jpeg)
Водночас комунальники Дніпра завершують ремонт одного з котлів у котельні. Вона у відомстві департаменту ЖКГ. Розташована у центральному районі міста. Опалює 133 будинки, 7 шкіл, 4 дитячих садки, 1 лікарню та заклад вищої освіти.
![](https://i.most-dnepr.info/104/09/655cb260e067a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/116/37/655cb26ce63b7.jpeg)
«Усього в котельні 4 котли та 2 електричні вводи, що забезпечують безперебійну роботу котельні у разі віялових відключень електроенергії. Також цьогоріч ми відремонтували аварійний котел. У минулому опалювальному сезоні він працював уже з останніх сил. Повністю роботи завершать за кілька днів», – додав Сергій Файфер. Для безперебійної роботи у котельні встановили і генератор.
![](https://i.most-dnepr.info/004/09/655cb27bc1534.jpeg)
У департаменті ЖКГ нагадують – якщо у вашому будинку сталася аварійна ситуація, треба звертатися до Міської аварійної служби за номером: 736-10-02.