Вже декілька засідань провела робоча група «Прозорість та підзвітність» у 2024-му. Нині зібрались на чергове. Аби обговорити торги, щодо яких є сумніви. Про це повідомив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.
![](https://i.most-dnepr.info/110/39/65c62dc6b5332.jpeg)
«Обговорили нову порцію публічних закупівель. Вони пов’язані з роботою промислового, транспортного та комунальних підприємств. Представники робочої групи «Прозорість та підзвітність» заздалегідь їх проаналізували. Усі свої питання винесли на засідання», – зазначив Володимир Орлов.
![](https://i.most-dnepr.info/124/17/65c62dd4e1e2f.jpeg)
Серед таких, зокрема, є закупівля від Кам’янської міськради. Запит на послугу з ремонту автобусів. Ціна завищена майже на 2 млн грн.
![](https://i.most-dnepr.info/006/44/65c62ddd7c363.jpeg)
Присутні наголосили, що замовнику варто було б спершу вивчити ринкові пропозиції. Потім оголошувати торги.
![](https://i.most-dnepr.info/014/60/65c62de5b6493.jpeg)
«Вже знайшли порозуміння по дніпровській закупівлі на обслуговування й утримування фонтанів. Її переглянуть. Адже початкова вартість завелика – понад 35,4 млн грн», – сказав перший заступник очільника регіону.
![](https://i.most-dnepr.info/026/59/65c62df1ae432.jpeg)
Один з гірничо-збагачувальних комбінатів регіону вирішив через Prozorro придбати мазут та вапно за завищеними цінами. Тож рекомендували уважно передивитись документацію по закупівлі.
![](https://i.most-dnepr.info/036/40/65c62dfb54d8b.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/046/13/65c62e05b2c43.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/055/32/65c62e0eaac48.jpeg)