ГоловнаCуспільство

На Дніпропетровщині відбувся чемпіонат області з греко-римської боротьби

Спортсмени регіону змагалися на обласному чемпіонаті з греко-римської боротьби. Переможці та призери вибороли путівки на всеукраїнську першість. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА. 

«Маю честь очолювати обласну Федерацію греко-римської боротьби. Виду спорту, який гартує характер і розвиває фізично. Тож сьогодні не міг пропустити відкриття обласного чемпіонату. Різні вік та вагові категорії юних атлетів, але одна спільна жага до перемоги. Й уся палітра емоцій. Хлопці змагалися із козацьким запалом», – сказав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. 

З’їхалися юні учасники з різних куточків області. Виступали у двох вікових групах – до 15 та до 23 років.

Головний суддя змагань Микола Ставрінов розповів, що вони відбіркові. Його переможці та призери поїдуть на всеукраїнську першість.

«Представники області взагалі сильні й технічні. Досить успішно виступають. Минулий рік був «медальний». Зайняли друге місце на Кубку України з греко-римської боротьби. І третє у командному заліку на чемпіонаті», – зазначив Микола Ставрінов. 

Серед учасників обласних змагань Дмитро. Хлопець займається спортом 7 років. До секції з греко-римської боротьби, каже, привів батько.

Сам юнак з Лисичанська Луганської області. Переїхав на Дніпропетровщину навесні 2022-го, після початку повномасштабного вторгнення.

«Дуже тренери підтримують, мотивують на медалі. Я знайшов тут багато друзів. Серед нас панує здорова спортивна конкуренція», – наголосив Дмитро. 

Борець Володимир Яковлєв тільки-но приїхав зі зборів. Прийшов підтримати учасників. Вважає, що боротьба – найкращий вид спорту для хлопців. Гартує характер.

«У нас зараз йдуть ліцензійні турніри. Моя мета вибороти путівку на Олімпійські ігри в Парижі. Минулого року зовсім трохи не вийшло. Поступився супернику на чемпіонаті світу. Був буквально за крок до успіху. Тепер ось планую наступну спробу», – сказав Володимир. 

Під час змагань розіграли десятки комплектів нагород.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook