ГоловнаCуспільство

Будинки Придніпровська, які залишилися без опалення після обстрілу РФ, знову з теплом: робота тамтешніх шкіл і лікарні теж повернеться до норми

У Дніпрі мешканцям житломасиву Придніпровськ відновили опалення, яке зникло внаслідок чергового ракетного обстрілу РФ в ніч на 13 лютого. У першу добу після удару людям повернули водопостачання, а для подачі тепла на житломасив Сонячний і частину лівого берега місто запустило резервну котельню. 

«Вдячний енергетикам та комунальним службам за їх надзусилля у подоланні цієї кризи. І також — велика подяка обласній військовій адміністрації та її керівнику Сергію Лисаку за дієву співпрацю», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

Зі свого боку, керівник ДніпроОВА Лисак додав, що Придніпровськ став житломасивом, який у місті найбільше постраждав від тодішньої російської атаки: «Ремонтники працювали без зупину. Поступово опалення повернули до будинків. Вже прогріваються класи у тамтешніх школах та лікарня».

Тож очікується, що вже з понеділка школи № 129, 136, 98, 11, 27 та НВК №57, котрі було переведено на дистанційне навчання, повернуться до нормальної роботи. Філія 16-ї лікарні також працюватиме, як і раніше.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook