ГоловнаCуспільство

Руки вандалів уже не дістануть: на зупинках громадського транспорту встановлюють LED-стрічки

У Дніпрі відновлюють освітлення на зупинках громадського транспорту. Кипить робота у самісінькому середмісті, повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Проводять роботи там, де лампи були пошкоджені чи вкрадені вандалами. Втановлюємо LED-стрічку. Змонтують її по краю навісу всієї зупинки. Таким чином вандали не зможуть дістатися до неї. Уже змонтували на 18 зупинкових комплексах. Ще на 26 адресах по місту виявили пошкоджені лампи чи викрадені. Там теж установимо цьогоріч LED-стрічки. До того ж вони економічніші, ніж лампи. На установку нового освітлення потрібно близько трьох годин», — розповів начальник відділу по роботі з зупинковими комплексами КП «Транспортна інфраструктура міста» ДМР Олексій Орєшин.

Тим, що тепер руки вандалів не дістануть освітлення, Людмила Олексіївна задоволена: «Постійно пересуваюсь трамваєм. Зупинки сучасні, й ще буде постійне освітлення, ба більше – економне. Це важливо нині».

До того ж у Дніпрі продовжують встановлювати і сучасні зупинки замість аварійних. У 2023-му облаштовано 25 зупинок громадського транспорту.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook