ГоловнаCуспільство

Усі вибиті вікна у постраждалих від ракетної атаки будинках Дніпра відремонтують: нині їх склять та закривають фанерою OSB

У Дніпрі внаслідок вечірнього ворожого обстрілу 25 лютого постраждали два гуртожитки та житловий будинок, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Жилсервіс-5». Нині там активно ремонтують вибиті вікна.

«Наші співробітники одразу приїхали на місце. Заклеїли вибиті отвори плівкою, аби тепло з осель не виходило. Зробили заміри. Сьогодні від самого ранку вже почали скління вибитих вікон у тих квартирах, де є доступ. Також закриваємо фанерою OSB там, де нежитлові приміщення. Де можна вставити скло — це робимо. А ті вікна, які неможливо відремонтувати, замінюватимемо на металопластикові склопакети. Усі роботи для мешканців – цілком безкоштовні. Нині нам відомо про 35 вибитих вікон. Повідомити про такі пошкодження можна до нашого підприємства телефоном: +380 (63) 887 34 29», — зазначив головний інженер комунального підприємства «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко. 

Мешканка гуртожитку Зінаїда розповідає: «Жилсервіс-5» — молодці. Як тільки їм повідомили про те, що сталося, упродовж години спеціалісти вже приїхали з плівкою. Почали заклеювати вибиті вікна і робити заміри. Сьогодні з самого ранку теж працюють. Вдячні за таку швидку реакцію».

Нагадаємо, у Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова виплачують матеріальну допомогу мешканцям, які залишились без житла, або в кого воно частково зруйноване внаслідок ракетних обстрілів РФ. Аби отримати матеріальну допомогу на відновлення будівлі чи споруди, необхідно звернутися до адміністрації району для складання акту пошкодження житла. Після його отримання власник помешкання може звернутися до департаменту соціальної політики ДМР. Детальна консультація – у департаменті за телефонами:(068) 913 46 88, (095) 415 18 54.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook