ГоловнаCуспільство

Швидше, ніж закипить чайник: ДТЕК Дніпровські електромережі рекомендує передавати покази через чат-бот

Швидше, ніж закипить чайник: ДТЕК Дніпровські електромережі рекомендує передавати покази через чат-бот

Щоб не витрачати зайвий час на передачу показів лічильника, ДТЕК Дніпровські електромережі рекомендує користуватися для цього чат-ботом. Так ви встигнете надати нам свої дані, поки чекаєте на закипання води для чаю.

Мешканцям Дніпропетровщини необхідно щомісяця передавати покази лічильника за світло – в останні 2 дні поточного місяця до 3-го числа наступного. Це єдиний спосіб, який дозволяє нам розрахувати обсяги лише спожитої вами електроенергії, а компанії-постачальнику – формувати коректні платіжки. Для передачі показів найкраще підходить наш чат-бот. Користуючись ним, не потрібно ходити до центрів обслуговування чи дзвонити до контакт-центру. Все, що потрібно, – пара хвилин та ваш смартфон.

Чому зручно передавати покази в чат-боті?

Легкий старт: в пошуку месенджера Viber або Telegram введіть «ДТЕК Дніпровськіелектромережі»;

Верифікація за лічені секунди: поділитися номером телефону та особового рахунку для верифікації потрібно лише за першого користування. Номер рахунку ви можете дізнатися у наших фахівців через офіційну сторінку у Facebook або контакт-центр за телефонами +38 (056) 790-99-00, +38 (066/067/063) 790-99-00.

Інтуїтивно зрозуміле меню: слідуйте простим підказкам, щоб правильно передати покази.

Автоматизована система: із чат-боту дані одразу потрапляють у наш білінг для розрахування обсягів електроспоживання.

Також чат-бот показує ваші попередні передані покази, зможе визначити можливу помилку в даних і підкаже, як її виправити. А наступного місяця нагадає, що настав час знову надсилати покази лічильника.

 Довідка:

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook