У ще одній амбулаторії Дніпра закінчили поточний ремонт. Тут оновили кабінети лікарів, коридори, медичне обладнання, меблі. А ще облаштували дитячий куточок для найменших пацієнтів. Проінспектувала оновлення заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР Олександра Бодня. Вона 29 лютого є черговою по місту.
![](https://i.most-dnepr.info/094/22/65e0a7d76a042.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/099/18/65e0a7dcc3df6.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/113/56/65e0a7ea91a65.jpeg)
«Серед іншого тут замінили електромережі, освітлювальні прилади в кабінетах та коридорах, улаштували підвісну стелю, уклали кахель, оновили поручні, стіни, підлогу, умивальники, змішувачі. А ще тут нове медичне обладнання, меблі в коридорах та зонах очікування, дитячий куточок. Попри ремонтні роботи амбулаторія продовжувала працювати, приймати пацієнтів. У планах на цей рік ще зробити систему оповіщення в амбулаторії, протипожежну охоронну систему в найпростішому укритті», - зазначила Олександра Бодня.
![](https://i.most-dnepr.info/008/49/65e0a8007eb4e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/036/18/65e0a81cda36b.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/044/41/65e0a8247651a.jpeg)
За словами лікарки Ольги, працювати в оновленій амбулаторії стало ще комфортніше: «Гарні, сучасні умови. Пацієнтам подобається, і медперсоналу працювати комфортно».
![](https://i.most-dnepr.info/057/09/65e0a831a2d87.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/068/45/65e0a83ce600e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/075/13/65e0a843de258.jpeg)
Також чергова по місту перевірила і укриття в амбулаторії.
![](https://i.most-dnepr.info/085/54/65e0a84d96ca1.jpeg)
«Доступ до укриття для всіх – цілодобовий, воно під охороною. Тут є кабінет лікаря, запаси медикаментів, води. На випадок відключення електричної енергії амбулаторія забезпечена двома бензиновими генераторами», — додала Олександра Бодня.