ГоловнаCуспільство

Півтисячі учасників долучились до міжнародного форуму «Жінки в суспільстві: Лідерство. Досвід. Інновації»

На Дніпропетровщині пройшов міжнародний форум «Жінки в суспільстві: Лідерство. Досвід. Інновації». Офлайн і дистанційно долучилися півтисячі учасників. Про це повідомили в ОВА.

«Символічно проводимо форум напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН.З початком повномасштабної війни українки стикнулись із серйозними викликами. Втім, їхня«лагідна сила» дуже потужна. Тримаються, стали надійним тилом держави», – наголосила заступник очільника області Ірина Грицай. 

Зустріч організувала Дніпропетровська ОВА у партнерстві з Міжнародною організацією Жінки ООН в Україні. На зв’язку були: Київ, Львів, Харків, Черкаси, Вінниця, Кропивницький.

Долучилися представниці Польщі, Німеччини, Чехії, Ізраїлю та Канади.

«Хотіли створити такий майданчик, аби жінки могли підтримати одна одну. Зібрали представниць різних напрямків роботи. Поговорити про важливе. Про досягнення, розвиток», – сказала начальник управління департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Любов Кравченко. 

Програмна спеціалістка та керівниця дніпровського підрозділу організації ООН жінки України Джолі Ачен каже, сьогодні об’єднали різних учасниць. З різних куточків України та держав-партнерів, що підтримують її у боротьбі за незалежність.

«Українські жінки неймовірні. Волонтерять, займаються адмініструванням, працюють у різних інституціях. На них важкий тягар і відповідальність, та вони не здаються», – вважає Джолі Ачен.

Каріна Пісоцька – доктор філософії у галузі права. Понад 10 років служить у правоохоронних органах. Працювала слідчим, оперуповноваженою кримінальної служби у справах дітей. Далі почала займатися науковою роботою. Навчає майбутніх поліцейських.

«Прийшла, аби у неформальній обстановці дізнатися історії успіху, надихнутися потужним досвідом. Класна ініціатива. Хочу почути від жінок, як вони долають життєві труднощі. Кожна така історія унікальна і цінна», – сказала Каріна Пісоцька. 

Кожну дискусійну панель присвятили окремій темі: жінки у правоохоронній та оборонній сферах, науці, громадському житті, економіці, спорті, політиці.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook