На Дніпропетровщині пройшов міжнародний форум «Жінки в суспільстві: Лідерство. Досвід. Інновації». Офлайн і дистанційно долучилися півтисячі учасників. Про це повідомили в ОВА.
![](https://i.most-dnepr.info/115/48/65e1f64a7332e.jpeg)
«Символічно проводимо форум напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН.З початком повномасштабної війни українки стикнулись із серйозними викликами. Втім, їхня«лагідна сила» дуже потужна. Тримаються, стали надійним тилом держави», – наголосила заступник очільника області Ірина Грицай.
![](https://i.most-dnepr.info/007/04/65e1f65da416d.jpeg)
Зустріч організувала Дніпропетровська ОВА у партнерстві з Міжнародною організацією Жінки ООН в Україні. На зв’язку були: Київ, Львів, Харків, Черкаси, Вінниця, Кропивницький.
![](https://i.most-dnepr.info/025/01/65e1f66f54072.jpeg)
Долучилися представниці Польщі, Німеччини, Чехії, Ізраїлю та Канади.
![](https://i.most-dnepr.info/038/57/65e1f67c8df45.jpeg)
«Хотіли створити такий майданчик, аби жінки могли підтримати одна одну. Зібрали представниць різних напрямків роботи. Поговорити про важливе. Про досягнення, розвиток», – сказала начальник управління департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Любов Кравченко.
![](https://i.most-dnepr.info/051/21/65e1f689a5408.jpeg)
Програмна спеціалістка та керівниця дніпровського підрозділу організації ООН жінки України Джолі Ачен каже, сьогодні об’єднали різних учасниць. З різних куточків України та держав-партнерів, що підтримують її у боротьбі за незалежність.
![](https://i.most-dnepr.info/081/33/65e1f6a701a20.jpeg)
«Українські жінки неймовірні. Волонтерять, займаються адмініструванням, працюють у різних інституціях. На них важкий тягар і відповідальність, та вони не здаються», – вважає Джолі Ачен.
![](https://i.most-dnepr.info/096/57/65e1f6b6dec4e.jpeg)
Каріна Пісоцька – доктор філософії у галузі права. Понад 10 років служить у правоохоронних органах. Працювала слідчим, оперуповноваженою кримінальної служби у справах дітей. Далі почала займатися науковою роботою. Навчає майбутніх поліцейських.
![](https://i.most-dnepr.info/114/33/65e1f6c83f8fe.jpeg)
«Прийшла, аби у неформальній обстановці дізнатися історії успіху, надихнутися потужним досвідом. Класна ініціатива. Хочу почути від жінок, як вони долають життєві труднощі. Кожна така історія унікальна і цінна», – сказала Каріна Пісоцька.
![](https://i.most-dnepr.info/003/57/65e1f6d807638.jpeg)
Кожну дискусійну панель присвятили окремій темі: жінки у правоохоронній та оборонній сферах, науці, громадському житті, економіці, спорті, політиці.
![](https://i.most-dnepr.info/021/21/65e1f6ea35934.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/033/39/65e1f6f6cd7eb.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/051/48/65e1f708a92f2.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/072/09/65e1f71d93c78.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/083/22/65e1f72800942.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/093/19/65e1f732a9444.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/107/47/65e1f7408ff2f.jpeg)