ГоловнаCуспільство

Оператор ГРМ області пояснює, чому споживачі газу Дніпропетровщини мають два особових рахунки

Мешканці Дніпропетровщини, які користуються блакитним паливом, мають два особових рахунки. Вони починаються з цифр 0320 та 960. Дніпропетровська філія «Газмережі» пояснює, у чому між ними різниця. 

Особовий рахунок — це персональний номер, який закріплений за споживачем та містить всю необхідну інформацію про нього. Він допомагає ідентифікувати клієнта у системі.

Розподілом газу і постачанням блакитного палива займаються дві різні компанії, саме тому споживачі Дніпропетровщини мають два різні особові рахунки для кожної з них.

Дніпропетровська філія «Газмережі» - є Оператором ГРМ, який надає послуги з розподілу блакитного палива на території Дніпропетровської області (крім м.Дніпро та м.Кривий Ріг). Особові рахунки клієнтів компанії десятизначні та починаються з 0320. 

Саме ці цифри необхідно вказувати при реєстрації в особистому кабінеті https://my.grmu.com.ua/. Якщо раптом споживач забув номер особового рахунку Оператора ГРМ, є прості способи як його дізнатися:

  1. Подивитися у друкованих квитанціях за надані послуги розподілу газу, що надходили за попередні місяці.
  2. Звернутися до найближчого Центру обслуговування клієнтів у регіоні. 
  3. Зателефонувати до контакт-центру за номерами: 066-300-2-888 (Vodafone), 098-300-2-888 (Kyivstar), 093-300-2-888 (Lifecell), 057-708-01-87 (Укртелеком), 056-747-36-35 (Укртелеком).

Аби дізнатися номер особового рахунку, клієнту необхідно натиснути цифру «8», дочекатися оператора ГК «Нафтогаз України» та попросити з’єднати з оператором Дніпропетровської філії «Газмережі».  

Особові рахунки споживачів у компанії постачальника газу складаються з 9 цифр та починаються з 960.

Цю різницю між особовими рахунками важливо розуміти та пам’ятати, аби уникнути плутанини в документах і розрахунках.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook