ГоловнаCуспільство

Пройшли навчання пів сотні охочих: у Дніпрі розпочалась нова хвиля курсу «Батьківство в радість»

Дніпрянка Ольга Аннєнкова прийшла на курси для батьків за запрошенням подруги.

«Я вийшла заміж вдруге, у чоловіка є донька від першого шлюбу. А мої двоє синів уже виросли. Я хотіла, щоб ми поладили із дівчинкою. Прийшла сюди із таким запитом. І ось. У нас уже є правила родини. Ми почали більше спілкуватися між собою. А пройшло усього два заняття. Донька чекає домашні завдання, які треба виконувати усією сім’єю. Мені дуже подобається», — поділилася жінка.

У Дніпрі продовжують навчати батьків. Це вже четверта група.

«Програма курсу створена для тих, кому не байдуже на розвиток взаєморозуміння, взаємоповаги та щирої, успішної комунікації з власними дітьми. А також — для підтримки дорослих, бо батьківство є не надто легкою справою. Курс складається з 12 занять, які проходять раз на тиждень. Кожне заняття присвячене одній темі. Наприклад, спілкування з дитиною, як побороти стрес, чи-от дисципліна у родині без конфліктів. Під час занять у нас є частинка лекцій. Найголовніше — спілкування батьків одне з одним, аби кожен поділився своїм досвідом», — уточнила Віта Волкова, начальниця спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування Дніпровського міського центру соціальних служб ДМР.

Від старту курсу (2023 рік, - ред.) пройшли навчання пів сотні батьків. 

«Бути батьками — це важлива і складна робота, але вона може бути задоволенням та щастям! Тому ми пропонуємо цей курс. Він дає знання і батькам, і опікунам. Підтримуємо родини, що опинились у складних життєвих обставинах. У нас є родини, в яких ще немає дітей, але вони прийшли саме на підготовку. Записатися на курс можна у Дніпровському міському центрі соціальних служб. Також інформація є на офіційному сайті департаменту соціальної політики міськради — https://socialpolitica.dniprorada.gov.ua/kurs-pidvishhennya-batkivskoyi-kompetentnosti/», — підсумувала Анастасія Тищенко, директорка Дніпровського міського центру соціальних служб ДМР.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook