У Дніпрі на перехресті вул. Набережної Заводської та вул. Ю. Кондратюка замінили світлофор на новий, з додатковою секцію – поворот наліво.
![](https://i.most-dnepr.info/036/62/65f1db70f13a0.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/046/27/65f1db7a0d3f5.jpeg)
За словами провідного інженера-електронника комунального підприємства «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міської ради Ігоря Мішукова, раніше цю локацію патрульна поліція визначила як місце концентрації дорожньо-транспортних пригод.
![](https://i.most-dnepr.info/053/03/65f1db8144a20.jpeg)
«Аудитор з безпеки дорожнього руху у звіті дав рекомендацію встановити світлофор з додатковою секцією для зменшення аварійності на ділянці. Замінили тут два світлофори: основний та дублювальний. Вони світлодіодні з відліком часу. Додаткова секція безконфліктно дозволяє виконувати поворот наліво. А відтак – це безпека дорожнього руху», — зазначив Ігор Мішуков.
![](https://i.most-dnepr.info/062/15/65f1db8a1a9b1.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/069/20/65f1db91d9fab.jpeg)
У 2023 році у Дніпрі побудували два нових світлофорних об'єкти. Перший на вул. Титова - вул. Академіка Янгеля. Тут теж жвавий рух автотранспорту. Патрульна поліція визначила це перехрестя як місце концентрації ДТП та рекомендувала встановити світлофор. Другий обʼєкт улаштували на вул. Криворізькій - просп. Металургів.
![](https://i.most-dnepr.info/090/60/65f1dba60b937.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/101/59/65f1dbb1364f7.jpeg)
Також торік капітально відремонтували світлофорний об’єкт на вул. Набережній Перемоги, 118 після ракетного удару. А ще встановили 30 комплектів пристроїв дублювання світлофорних сигналів (LED-стрічки) за 16 адресами. Світлофори із LED-повторювачами значно помітніші, особливо в темну пору доби. Ці стрічки стійкі до погодних умов та енергоефективні.