ГоловнаCуспільство

Чому важливо сплачувати за розподіл газу?

Газорозподільні мережі - це системи газопроводів високого, середнього та низького тиску, а також вуличні та газопроводи-вводи. Їх загальна протяжність на території ліцензійної діяльності Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» становить близько 7,5 тис. км. Крім того, це обладнання, споруди та об’єкти, пов’язані із роботою зазначених газопроводів - газорегуляторні пункти (ГРП та ШГРП), станції електрохімзахисту та інше.

В Україні газорозподільні мережі мають різну форму власності. 60% газопроводів належать державі, решта — операторам ГРМ, знаходяться в комунальній, кооперативній або приватній власності.

Спеціалісти виробничих підрозділів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» забезпечують щоденне утримання та обслуговування всієї газорозподільної системи незалежно від форми власності. Компанія несе відповідальність за безперебійну та безпечну доставку газу газовими мережами своїм клієнтам. Для цього організовано та забезпечено роботу аварійно-диспетчерської служби «104», щоденне обслуговування мереж, ремонт та модернізацію газопроводів, встановлення та повірку лічильників газу, облік спожитого газу, сервісне обслуговування споживачів тощо.

Усі роботи з модернізації та реконструкції системи газопостачання фінансуються за рахунок тарифу на розподіл блакитного палива. Саме тому вчасна оплата споживачами послуг з доставки газу забезпечує виконання комплексної реконструкції газових мереж у встановлені терміни.

З 01.06.2023 року розрахунки за доставку газу необхідно здійснювати за реквізитами Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ»:

ДНІПРОВСЬКА ФІЛІЯ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»

код ЄДРПОУ 45087207

п/р UA463054820000026037301034216 в АТ «Ощадбанк»

(для побутових споживачів)

п/р UA513054820000026038300034216 в АТ «Ощадбанк»

(для споживачів, що не є побутовими)

Зверніть увагу!

У призначенні платежу слід обов'язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння. Особові рахунки клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» залишаються незмінними. Вони десятизначні та починаються на 0310.

Газорозподільна компанія дякує мешканцям Дніпра та Дніпровського району за своєчасну оплату послуг з розподілу газу. Сплатити за доставку газу можна швидко та зручно через:

  • «особистий кабінет» ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ» за посиланням https://my.grmu.com.ua/login
  • онлайн-банкінги Приват-24, Ощад-24
  • термінали Easy Pay
  • будь-яке відділення банку чи Укрпошти.

Обирайте найзручніший для Вас спосіб!

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook