ГоловнаCуспільство

У Дніпрі родини, які опинились в складних життєвих обставинах, можуть отримати послуги в міському центрі соціальних служб: куди звертатися

Пані Ксенія переселенка зі Слов’янська. Разом зі своєю донечкою Стефанією приїхала до Дніпра в квітні 2022 року. Зараз дівчинці 2 роки. Родина долає пережитий стрес і переляк від постійних вибухів у рідному місті. Для цього відвідують комплексні заняття у Дніпровському міському центрі соціальних служб.

«Займаємось з психологом, логопедом, відвідуємо арттерапію та фізичну лікувальну руханку. Донечці дуже подобається. Вона з радістю відвідує всі ці заняття. І я бачу позитивні зміни, наприклад, після заняття з логопедом дитина стала значно краще розмовляти», — поділилась Ксенія Дєткіна.

У Дніпрі родини, які перебувають у скрутних життєвих обставинах, можуть отримати соціальну допомогу в міському центрі соціальних служб. Йдеться про психологічну допомогу, тренінги для батьків та заняття з розвитку дитини. Торік послугами служби скористалися 1 500 дітей. Цьогоріч уже надано послуги 17 сім'ям, з них 8 родин ВПО, в яких виховуються 26 дітей.

«Також продовжується робота «Служби підтримки сімей з дітьми раннього та молодшого віку» (від 0 до 6 років) в рамах проєкту «Захист дітей у надзвичайних ситуаціях». Його реалізує Дніпровський міський центр соціальних служб у співпраці з БО «Надія та житло для дітей». Торік цей проєкт був пілотним та показав себе затребуваним, тому його роботу продовжено. Це спеціалізоване формування для надання соціальних, психологічних, педагогічних послуг дітям та їхнім сім’ям з метою забезпечення раннього розвитку дітей і посилення спроможності батьків доглядати і виховувати своїх дітей», — зазначила Анастасія Тищенко, директорка Дніпровського міського центру соціальних служб.

Для отримання послуги батьки можуть звернутися до центру соціальних служб за місцем проживання. Консультація та запис на заняття за телефоном: (068) 745-30-10 (вул. Новосільна, 21).

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook