ГоловнаCуспільство

На Дніпропетровщині енергетики ДТЕК повернули світло у 13 тисяч домівок, що були знеструмлені через обстріли

Протягом тижня, з 1 по 7 квітня, енергетики ДТЕК відновили електропостачання у 26 населених пунктах Дніпропетровської області, які  постраждали від обстрілів. Знову зі світлом – понад 13 тисяч родин регіону. Спеціалісти ДТЕК Дніпровські електромережі відновлюють зруйновані ворогом лінії та електрообладнання, щойно отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, що необхідно для нормального життя мешканців регіону, повідомляють у прес-службі ДТЕКу.

Минулого тижня ворог продовжував тероризувати Дніпропетровщину. Агресор атакував дронами-камікадзе та обстрілював південні райони з артилерії. Через це регулярно пошкоджувалися електролінії, а мешканці області залишалися без світла. 

З 1 по 7 квітня фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для 13 166 родин у 26 населених пунктах Дніпропетровщини, що були знеструмлені через ворожі атаки. Тільки за минулу добу повернули електрику у понад 500 домівок.

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі лагодять пошкоджені ворогом лінії та обладнання та роблять усе можливе для того, аби повернути світло в найкоротші терміни. Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.

Завдяки злагодженій роботі енергетиків регіону наразі всі постраждалі райони повністю зі світлом.

«Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайтсоцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, чат-боти Viber та Telegram. Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним»,- передають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.

 Довідка:

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook