ГоловнаCуспільство

«Запалили» в стилі диско: у Дніпрі люди поважного віку танцювали на ретродискотеці в парку Глоби

У Дніпрі для людей поважного віку вперше цьогоріч відбулась ретродискотека в парку Глоби. Уперше подібний захід провели торік улітку. Він одразу закохав у себе фанатів танцю. Тож було вирішено проводити дискотеки і цьогоріч.

Пані Світлана регулярна відвідувачка дискотек. У минулих роках не пропускала жодної.

«Дуже радію початку сезону. Танці — це драйв, заряд позитиву, гарний настрій! Приїхала сюди з лівого берегу, домовились з подружками. Гарно проводимо час», — поділилась пані Світлана.

Сусід Світлани по танцювальному майданчику пан Микола. Чоловіку днями виповнилось 70. Каже, танці таке собі продовження святкування.

«Я ще той танцюрист. Де б не влаштовували танці, я туди їду. Моя дружина теж це любить, сьогодні, як і завжди, зі мною», — каже Микола.

«Ми плануємо і надалі проводити такі дискотеки, вони дуже подобаються нашим гостям. Танці допомагають трохи розвантажитись і гарно провести час. Це особливо важливо зараз, у період війни. Анонси дискотек ми публікуємо заздалегідь на офіційних сторінках у соцмережах КП «Міська інфраструктура» та департаменту парків та рекреації», — прокоментувала Катерина Гришина, представниця КП «Міська інфраструктура» міськради Дніпра.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook