ГоловнаCуспільство

10 тисяч родин знову зі світлом: енергетики ДТЕК відновили електропостачання після обстрілів Дніпропетровщини

10 тисяч родин знову зі світлом: енергетики ДТЕК відновили електропостачання після обстрілів Дніпропетровщини

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили роботу пошкоджених обстрілами ліній на півдні області після чергових ворожих атак. Протягом минулої доби світло повернули в оселі понад 10 тисяч родин у 24 населених пунктах Дніпропетровщини. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя жителів регіону, повідомляють у прес-службі ДТЕКу.

Південь Дніпропетровщини продовжує зазнавати ворожих обстрілів. Агресор щодня гатить з артилерії та цілить дронами-камікадзе. Через це регулярно пошкоджуються електромережі й мешканці лишаються без світла.

За добу, 4 квітня, енергетикам ДТЕК Дніпровські електромережі вдалося поновити роботу мереж для 10175 родин у 24 населених пунктах, оселі яких були знеструмлені в результаті обстрілів напередодні. Аварійні бригади лагодять пошкоджені ворогом лінії та обладнання та роблять усе можливе для того, аби повернути електропостачання в найкоротші терміни. Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.

Наразі усі постраждалі райони знову заживлені.

«Якщо у вас зникла електрика – просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайтсоцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, чат-боти Viber та Telegram. Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним»,- передають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.

 Довідка:

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook