ГоловнаCуспільство

«Освітяни на зв’язку». Дніпро – перше місто в Україні, де працівники шкіл та садочків мають річну 50 % знижку на мобільний зв'язок

Дніпро – перше місто в Україні, де працівники шкіл та садочків  платять за мобільний зв'язок уполовину менше. Восени 2023-го річну 50 % знижку на послуги зв’язку отримали працівники міських шкіл. Нині черга дійшла і до співробітників дитячих садочків. Усе це завдяки проєкту «Освітяни на звʼязку». Його ініціатори — КП «єДніпро» та один з великих мобільних операторів України.

«Я дуже задоволена, що місто забезпечує садочки можливістю безперервного користування послугами мобільного оператора навіть у такий складний час. Сподобалось, по-перше, те, що це на 50 % дешевше, по-друге, що є можливість кожному працівнику обрати один із трьох пакетів за різною вартістю», — розповіла Кіра Москалець, в.о. директора КЗДО № 165.

Учителька географії пані Оксана вже встигла оцінити всі переваги користування 50 % знижкою. Каже, це максимально зручно, адже є можливість підключити за цією акцією і всю родину.

«Я одразу скористалась цією можливістю. За одним промокодом можна підключити до 5 людей, тож я підключила пакет зі знижкою всій родині. Це дуже зручно, дитина завжди на зв’язку», — розповіла Оксана Бурцева, учителька географії у ліцеї № 130 Дніпровської міської ради.

У Дніпрі 2 500 освітян уже отримали свій персональний промокод на 50 % знижку. У найближчих планах забезпечити 7 000 працівників акційною пропозицією. Ця кількість зростатиме, адже головна мета, аби в усіх освітян був безперервний доступ до звʼязку.

«Аби підключити послугу, адміністрація садочка має заповнити спеціальну форму для реєстрації. У ній потрібно вказати ПІБ, назву закладу, посаду та номер телефону співробітників, що бажають долучитися до даної пропозиції. Далі КП «єДніпро» обробляє інформацію й разом з мобільним оператором готує індивідуальні конверти з промокодом та інструкцією для активації пакета», — прокоментував Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Дніпровської міськради.

Після отримання промокоду для активації, працівникам потрібно звернутись із ним до одного з відділень цього мобільного оператора у Дніпрі. При собі також потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. У залежності від тарифного плану, плата становитиме всього 77,50 грн/міс., 100 грн/міс. або 135 грн/міс.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook