ГоловнаCуспільство

Близько 500 км дорожньої розмітки, 1 700 дорожніх знаків та 2 218 «лежачих поліцейських»: транспортники Дніпра розповіли про плани на 2024 рік

У Дніпрі розпочали оновлювати засоби заспокоєння руху — розмітка «зебра» на пішохідних переходах, відповідні знаки та «лежачі поліцейські». Ці роботи виконують щороку з настанням тепла та за відсутності опадів. На встановлення одного «лежачого поліцейського» робітники КП «Транспортна інфраструктура міста» витрачають приблизно годину. Стільки ж потрібно на нанесення пішохідної «зебри». Роботи проводять по всьому місту. Сьогодні бригада працювала біля навчального закладу по вул. Солідарній, 4. Усе — для безпеки школярів.

«На цей рік у планах нанесення розмітки: 392 км фарбою, а 100 км пластиком, оновлення 1 700 дорожніх знаків, 2 218 елементів «лежачих поліцейських» та встановлення 120 «берлінських подушок». Ці цифри орієнтовні та можуть змінюватись. Першочергово роботи виконують на ділянках доріг, які нещодавно відремонтували, а також за зверненнями мешканців», — розповів начальник виробничого відділу КП «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міськради Михайло Солярчин.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook