![](https://i.most-dnepr.info/068/61/66155efa5fd29.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/055/18/66155eedba19f.jpeg)
«Уже проведено обстеження найпростіших укриттів у закладах загальної середньої освіти м. Дніпра. Підготують – 10. Додатково облаштовують мережі електропостачання, встановлюють необхідне освітлювальне обладнання, забезпечують якісний безперебійний доступ до Wi-Fi. Також підготують стаціонарні електричні розетки, забезпечать місця проведення НМТ генераторами», — розповіла Олена Сокур, заступниця начальника відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради.
![](https://i.most-dnepr.info/077/44/66155f03d5998.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/086/46/66155f0c022f2.jpeg)
Цього року учасники проходитимуть тестування з чотирьох предметів.
«Трьох обов’язкових – українська мова, математика, історія України, а також одного на вибір – іноземна мова, фізика, хімія, біологія, географія, українська література. Нагадую, подання реєстраційних документів для участі в НМТ триває до 11 квітня. Хто не встиг – покваптеся!» — підсумувала Олена Сокур.