ГоловнаCуспільство

Готуємо укриття у 10 загальноосвітніх навчальних закладах, - представниця департаменту гуманітарної політики про підготовку до проведення НМТ у Дніпрі

У Дніпрі для безпеки та зручності випускників готують укриття до проведення Національного мультипредметного тестування. Основна сесія — у червні.

«Уже проведено обстеження найпростіших укриттів у закладах загальної середньої освіти м. Дніпра. Підготують – 10. Додатково облаштовують мережі електропостачання, встановлюють необхідне освітлювальне обладнання, забезпечують якісний безперебійний доступ до Wi-Fi. Також підготують стаціонарні електричні розетки, забезпечать місця проведення НМТ генераторами», — розповіла Олена Сокур, заступниця начальника відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради.

Цього року учасники проходитимуть тестування з чотирьох предметів.

«Трьох обов’язкових – українська мова, математика, історія України, а також одного на вибір – іноземна мова, фізика, хімія, біологія, географія, українська література. Нагадую, подання реєстраційних документів для участі в НМТ триває до 11 квітня. Хто не встиг – покваптеся!» — підсумувала Олена Сокур.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook