У Дніпрі продовжують модернізацію вуличного освітлення. Робота кипить в одному з приватних секторів міста по вул. Черкаській.
![](https://i.most-dnepr.info/118/17/6643403133fad.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/048/02/6643406a40cd5.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/126/08/664340396ac54.jpeg)
«Тут замість старих натрієвих встановлять 40 сучасних енергоефективних світлодіодних світильників. Стільки ж оцинкованих кронштейнів. Ще замінять 1100 метрів самонесного ізольованого проводу. Нині роботи на завершальному етапі», — розповів начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП «Міськсвітло» Дніпровської міськради Андрій Алєксєєв.
![](https://i.most-dnepr.info/034/02/6643405cbc0bf.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/080/42/6643408a5593d.jpeg)
Радіє новому освітленню у приватному секторі місцева мешканка Валентина: «Дуже добре, що встановлять саме яскраві світильники, адже від старих не було ради. Частіше вони просто не горіли. Йти була проблема, хоч ноги ламай, а зараз буде дуже добре».
![](https://i.most-dnepr.info/097/07/6643409b6b668.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/107/19/664340a574227.jpeg)
Такі світильники менше навантажують енергосистему. «Це допомагає витрачати менше коштів з міського бюджету на оплату електроенергії. Нове освітлення у середньому більш економне за старе (приблизно на 30 %) та дає яскравіше освітлення», — підсумував Андрій Алєксєєв.
![](https://i.most-dnepr.info/054/37/664342ebabf01.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/115/43/664343286d66b.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/126/11/66434333408f9.jpeg)
Усі роботи проводяться за зверненням містян. Номери єдиної гарячої лінії:
+38 (056)732 12 12
+38 (095)732 12 12
+38 (096)732 12 12
+38 (073)732 12 12.