В області запрацювали майже півтори сотні пришкільних таборів. У них протягом двох тижнів відпочинуть 9,7 тис дітей. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
![](https://i.most-dnepr.info/059/12/66604de5ede22.jpeg)
«Малі заслуговують на круте літо. Прагнемо, аби воно запам'яталося їм позитивними емоціями. Організували для малечі пришкільні табори. Попереду два тижні яскравого дозвілля», – зазначив очільник регіону Сергій Лисак.
![](https://i.most-dnepr.info/078/27/66604df83d8ea.jpeg)
Табори відкрили у навчальних закладах, де є пристосовані укриття. Формат денний, розрахований на учнів початкових класів.
![](https://i.most-dnepr.info/093/42/66604e0723295.jpeg)
Для дітей вигадали цікаві програми. Гуртки, міні-екскурсії, руханки, квести, ігри. А ще буде англійська мова і патріотичне виховання.
![](https://i.most-dnepr.info/105/20/66604e13a22eb.jpeg)
В одній з гімназій Дніпра зміну розпочали з урочистого шикування і посвяти у «таборувальники». У кожного загону власна назва, девіз й колір. Поряд завжди вожаті та вихователі.
![](https://i.most-dnepr.info/119/31/66604e21dc8d8.jpeg)
Пані Вікторія вчителька початкових класів. Каже, в неї третій загін. Він називається «Вулкан».
![](https://i.most-dnepr.info/001/21/66604e2a5992a.jpeg)
«Разом вже створюємо нашу стінгазету. Й обрали капітана загону. Діти щасливі, що можна побешкетувати, покричати, насолодитися теплими літніми днями. Запланували багато гуртків. Малеча зможе обрати той, який їм найбільше подобається», – розповіла Вікторія.
![](https://i.most-dnepr.info/022/58/66604e3faf5c2.jpeg)
Учениця 4 класу Мілена зазначила, що добре закінчила навчальний рік. З уроків їй найбільше подобається англійська мова. А ще дівчинка мріє стати кондитером. 7
Відкрити власну кав’ярню або магазин. У таборі відпочиває разом з подружкою Емілією.
![](https://i.most-dnepr.info/036/18/66604e4da9228.jpeg)
«Мені подобається. Тут гарно. Наш загін «Драйв». Бо ми запальні, непосидючі, активні. Завжди виступаємо, бігаємо, граємо», – наголосила Емілія.
![](https://i.most-dnepr.info/049/27/66604e5aeca7c.jpeg)
«У такий складний час діткам треба дарувати радість. Дуже багато докладено зусиль, щоб учні провели канікули з користю. І це велика поміч для нас, батьків. Малеча під наглядом», – вважає мама першокласниці Злати Крістіна.
![](https://i.most-dnepr.info/069/07/66604e6e5d0f3.jpeg)
Загалом до цього табору долучились 100 вихованців.
![](https://i.most-dnepr.info/083/27/66604e7cbf836.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/092/04/66604e8519727.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/116/05/66604e9d66292.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/124/04/66604ea5e1114.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/008/39/66604eb06923f.jpeg)